Aliis

aliis123

Piigadepõnevust ja erilisust tulvil maailm on olnud osa minu elust juba 10 aastat. Juba väikese tüdrukuna olin energiline ja mänguline. Minu suureks kireks oli lugemine. Veetsin tunde raamatute seltsis ammutades sealt ideid. . Elasin sageli mõne tegelase rolli sisse, suutmata raamatut käest panna, enne kui viimane lause viimaselt lehelt loetud sai. Salasooviks minu hinges oli saada heaks haldjaks, kes ilu, ehedust ja headust enda ümber loob. Kannan soovi inimeste ellu ilu ja rõõmu tuua tänaseni endaga kaasas ja sellest on saanud minu töö, hobi ja kirg.   Minu arengule on kaasa aidanud nii loomingulises vanematekodus kasvamine, õpingud Tartu Ülikoolis kasvatusteaduste erialal, 11 aastat tööd psühholoogia- ja inimeseõpetuse õpetajana Võru Kesklinna Gümnaasiumis. Ühel hetkel pidin valima õpetajatöö ja oma ettevõtte arendamise vahel. Minu valik langes oma ettevõtte kasuks .

Suurim toetaja minu ettevõtmistes on abikaasa Raul ja parimad ajaplaneerimise abilised pojad Rico Andreas ja Jan Gregor. Eriline inimene piigade maailmas on veel minu isa – puidukunstnik Olev Russ.

Piigade tegemised on mind viinud kokku imeliste inimestega ja võimalustega saada osa kellegi erilisest sündmusest või armastust kroonivast pulmapäevast. Olen avastanud endas oskusi ja andeid, millest mul varem aimugi ei olnud. Saan siin rakendada oma loovust ja tunda, et iga päev, mis algab, on täis põnevust. Armastan originaalsust ja klassikalistest piiridest kaugemale minna .

Meie kollektiiv on pisike kuid oleme oma tegudelt võimsad. Meid ümbritsevad toetavad sõbrad, koostööpartnerid ja imelised kliendid. Oleme tänu teile pidevas edasiliikumises. Olen väga õnnelik inimene – saan teha seda, mida oluliseks pean ja mida armastan . Olen oma tööst lummatud ja sellel pühendunud. Olen tänulik kõigi nende kogemuste ja elamuste eest, mida aeg piigadega juba kaasa toonud on ja kindlasti veel toob.