2015 aasta maikuu seisuga oleme olnud osake 92 pulmapeost üle kogu eesti. Piigade Peoagentuur alustas 7aastat tagasi Pulmapiigade teenuse pakkumisega. Eestlane on harjunud, et pulmapidu viib läbi pulmaisa. Oleme olnud tore alternatiiv meespulmajuhtidele. 3 aastat tagasi asusime pakkuma ka pulmapidude korraldamist, ruumide dekoreerimist ja lilleseadet. Viimasel aastal on väga populaarseks muutund pulmakorralduskonsultatsioonid. Uue teenusena on lisandunud pulmakujundusdekoratsioonide rent.

 

Pulmakorralduskonsultatsioon.

Mõeldud kõigile abiellujatele, kes soovivad ise oma pulmapäeva korraldada.

Kohtumise käigus anname ülevaate pulmapäeva organiseerimisest koostööpartnerite leidmisest, eelarvest ja paljudest pisidetailidest, mis sageli õnnestunud pulmapäeva jaoks väga määravaks osutuvad. Aitame rõõmuga leida teil häid ideid oma pulmapäeva originaalseks muutmisel.

 

Pulmapeo täiskorraldus.

Mõeldud neile abiellujatele, kes soovivad vältida pulmakorraldusstressi.

 

Pulmapiigad

Säravad ja särtsakad kuid samas õrnad ja romantilised pulmapeo läbiviijad.

 

Pulmakujundus

Viimase nelja aastaga oleme teinud kauneid pulmasaalide ja altarite kujundusi. Arendanud end kunstiliste oskuste ja floristika vallas. Pruutide unistuste elluviimine on meile tõeliselt põnev väljakutse.

 

Pulmakujundus vahendite rent

Pulmakujunduste tegemise käigus on piigadel kogunenud üsna suur ladu, mille varalaekast leiab nii toolikatteid, sleife, vaase, küünlajalge, pokaale, kangaid, salvjette, kingikarpe, laternaid, kiikesid ….. sooviga neile asjadele rohke rakendust leida sündis Piigade PeoSahver.